O nas

ZAKŁAD STOLARSKI STOLBAR

alt

Powstał 02.10.1981 roku jako jeden z pierwszych zakładów rzemieślniczych.

Powyższa nazwa łącząca w sobie branżę jak i nazwisko właściciela została wymyślona przez rodzinę, posiada swoją markę a w funkcjonowanie firmy zaangażowani są również pozostali członkowie rodziny.

  • Nietypowe zamówienia
  • Duży zakład stolarski
  • Stolarnia z Gorzowa
  • Profesjonalne usługi stolarskie
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Terminowa realizacja

Młody właściciel marzący od dziecka o pracy na własny rachunek, kochający naturę chciał tworzyć rzeczy z drewna wymagające kunsztu rzemieślniczego. Ukończył odpowiednią szkołę bez problemu zdobył tytuł mistrza w zawodzie stolarz jak i pedagoga do nauki zawodu, wszystko po to aby móc wreszcie spełniać marzenia. Próbował w ówczesnych czasach znaleźć się w tej ponurej rzeczywistości.

Zakład z małego warsztatu z roku na rok rozwijał się, maszyny do stolarni były po prostu zdobywane, nie było też łatwo ze znalezieniem dobrego stolarza. Zatrudnienie wzrastało, pracowali w firmie STOLBAR stolarze ze starej szkoły rzemiosła oraz młodzi ludzie którzy uczyli się zawodu. Udało się wyszkolić kilkudziesięciu uczniów, których znaczna część pracuje do dzisiaj w branży stolarskiej.

Produkowano meble wszelkiego rodzaju oraz usługi skomplikowane dostosowując się do potrzeb, umiłowań i mody klientów.

Głównym celem właściciela firmy już nieźle prosperującej było wykonywanie wyrobów z drewna naturalnego zwłaszcza dębowego. Wciąż kształcąc się samemu próbował nauczyć i przekazać swoją wiedzę synowi, który dzieciństwo spędził obserwując i pomagając ojcu. Okazał się jeszcze większym fanem niż jego ojciec i rezultatem tego było przejęcie w 1999 roku zakładu stolarskiego. Unowocześnił park maszynowy wprowadził nową myśl technologiczną ale wciąż pozostał wierny ideałom ojca jego zamysłowi i sposobem na życie.

Obecnie nie ma praktycznie wyrobu, którego firma nie podjęłaby się realizacji.

Zadowolenie klientów i ich powroty są najważniejsze. Zakład ceni i szanuje każdego klienta, ma stałych odbiorców nie tylko w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania z nami współpracy.

alt

PROFESJONALNY MONTAŻ

Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, przekazując fach z ojca na syna, szkoli najlepszych mistrzów w rzemiośle.

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Cenimy sobie stałą współpracę z wieloma klientami, zdobyliśmy ich zaufanie, ponieważ stawiamy wszystko czarno na białym.

BEZPIECZNY TRANSPORT

Nasze wyroby traktujemy z należytym szacunkiem od samej produkcji do montażu, fundamentami zakładu są sami rzemieślnicy z sercem.

PRZYSTĘPNE CENY

Spore doświadczenie w zawodzie nauczyło nas jak wypuszczać produkty o niezwykłej jakości w uczciwych, niskich cenach.

OPINIE KLIENTÓW

Zamówiłam u Stolbar meble biurowe, etap realizacji na najwyższym poziomie, bardzo podobało mi się podejście, projekty były wykonywane genialnie.

- Marek

Dziękujemy za wykonanie zabudowy w całym mieszkaniu, sporo zaoszczędziliśmy cenowo w porównaniu z wycenami innych firm. Wszystkie meble są poprawnie wykonane.

- Heniek

Firma moim zdaniem konkretna i terminowa. Wracając z pracy wieczorem w moim mieszkaniu było czysto jak by nie było żadnego remontu a podłoga była jak nowa.

- Andrzej