Projektantka wnętrz i autorka zdjęć:
Agnieszka Żarejko Studio 33, www.studiotrzytrzy.pl

Oferujemy wysokiej jakości wykonanie mebli na zamówienie.

Drewno, z którego tworzymy unikatowe meble to może być tylko drewno dębowe. Jego niewątpliwie największą zaletą jest twardość, odporność na warunki atmosferyczne, wytrzymałość na wilgotność i ścieranie. Dąb ceniony jest jako niezwykły surowiec do produkcji wszelkiego rodzaju mebli: można z niego tworzyć zarówno eleganckie, szykowne, masywne wyroby typu ławy, komody, witryny jak i może być również doskonałym elementem wyposażenia wnętrz. Z łatwością przyjmuje wszelkiego rodzaju oleje, woski jako wykończenie i zabezpieczenie powierzchni.

Niepowtarzalny urok litego drewna

Szafki, komody czy stoły sprawiają wrażenie opoki każdego domu, są tak wspaniałym uzupełnieniem, jak sercem pomieszczenia. Warto nadmienić, że każdy nasz pomysł jest brany pod uwagę, każde zamówienie realizowane i co jest coraz rzadziej spotykane, wykonane w terminie.


Unikalne, meble na miarę .. Twoich potrzeb

Jeśli posiadają Państwo szczególne wymagania, jeśli zależy Państwu na niepowtarzalnym umeblowaniu dopasowanym w każdym szczególe do Państwa pomieszczeń, wystarczy przyjść do naszej siedziby w Gorzowie a my już zrobimy wszystko, by spełnić Państwa oczekiwania. Oczywiście na każdym etapie współpracy służymy profesjonalnym doradztwem.