Meble

img

MEBLE DREWNIANE

Biorąc pod uwagę zarówno Państwa oczekiwania, jak i zmieniające się trendy w branży meblowej, staramy się sprostać również największym wymaganiom naszych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości wykonanie mebli na zamówienie.


Drewno, z którego tworzymy unikatowe meble to może być tylko drewno dębowe. Jego niewątpliwie największą zaletą jest twardość, odporność na warunki atmosferyczne, wytrzymałość na wilgotność i ścieranie. Dąb ceniony jest jako niezwykły surowiec do produkcji wszelkiego rodzaju mebli: można z niego tworzyć zarówno eleganckie, szykowne, masywne wyroby typu ławy, komody, witryny jak i może być również doskonałym elementem wyposażenia wnętrz. Z łatwością przyjmuje wszelkiego rodzaju oleje, woski jako wykończenie i zabezpieczenie powierzchni.

Szafki, komody czy stoły sprawiają wrażenie opoki każdego domu, są tak wspaniałym uzupełnieniem, jak sercem pomieszczenia. Warto nadmienić, że każdy nasz pomysł jest brany pod uwagę, każde zamówienie realizowane i co jest coraz rzadziej spotykane, wykonane w terminie.

Jeśli posiadają Państwo szczególne wymagania, jeśli zależy Państwu na niepowtarzalnym umeblowaniu dopasowanym w każdym szczególe do Państwa pomieszczeń, wystarczy przyjść do naszej siedziby w Gorzowie a my już zrobimy wszystko, by spełnić Państwa oczekiwania. Oczywiście na każdym etapie współpracy służymy profesjonalnym doradztwem.

Zapytanie ofertowe

Umów się z nami na spotkanie — dokonamy pomiarów i wycenimy projekt. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Użyj formularza kontaktowego, napisz albo zadzwoń.

img

OFERTA FIRMY

meble drewniane: do jadalni i salonu, do pokoju, do sypialni, ekskluzywne, Gorzów wlkp., komody, lakierowane, lite, lubuskie, na wymiar, nowoczesne do salonu, ręcznie robione, ławy

meble z drewna, meble z drewna litego, meble dębowe, stoły drewniane i dębowe, meble drewniane producent, meble drewniane na zamówienie

alt
alt
alt