Drzwi

img

U NAS ZAMÓWISZ DRZWI

Wizytówką, pierwszym wrażeniem elewacji domu lub mieszkania są drzwi zewnętrzne. Najlepszym rozwiązaniem według nas są drewniane drzwi jedno lub dwuskrzydłowe, z naświetlem bocznym lub górnym o profilu 68x120 wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo.


Myśląc o drzwiach zewnętrznych pamiętamy nie tylko o estetyce, ich wyglądzie ale przede wszystkim o ich przeznaczeniu. Ich rola to ochrona przed ciepłem, zimnem, nieproszonymi gośćmi. Te warunki spełniamy wykonując nasze drzwi. Wzory oraz modele są tak zróżnicowane, że potrafimy sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

Nasze drzwi wykonane są z wysokiej jakości drewna odpowiednio sezonowanego w najlepszej klasie, klejone trójwarstwowo w pełni z danego gatunku drewna. Do wszystkich połączeń używamy klejów wodoodpornych, które maja dużą odporność na wilgoć i warunki atmosferyczne. Drzwi starannie wykończone farbami i lakierami w technologii farb wodnych firmy Sikkens, w co wchodzi impregnacja drewna jako pierwsza warstwa zabezpieczająca drewno przed grzybami. Następnie nakładana jest warstwa barwiąca dająca wstępny kolor drzwi potem nanosimy specjalną powłokę zwaną międzywarstwową w celu lepszego związania podkładu z farbą nawierzchniową.

Ostatnie dwie warstwy to lakier lazurowy który dopełnia uzyskanie właściwego koloru.

Okucia drzwi to bardzo istotny element zabezpieczenia. W skład tego wchodzą zamek listwowy trzypunktowy posiadający dodatkową wkładkę (honorowany w przypadku ubezpieczenia) oraz rygle zabezpieczające firmy KFV. Skrzydło drzwiowe zawieszone na ościeżnicy na zawiasach wysokiej wytrzymałości firmy Otlaw. Nasze drzwi ze względu na to że są w pełni drewniane są ciężkie i w celu zwiększenia wytrzymałości dodajemy czwarty zawias. Izolację cieplną naszych drzwi chroni wysokiej jakości uszczelka firmy Qlon. Mało tego dodajemy również uszczelkę do ościeżnicy, co tworzy szczelną barierę przed hałasem, czynnikami atmosferycznymi. Dolną część ościeżnicy stanowi próg aluminiowy szczelnie przylegający do uszczelki drzwi. Bardzo istotnym elementem w drzwiach są szyby, które wprowadzają znaczną część światła do wnętrza. Można wykonać je na wiele sposobów jak: szyby bezpieczne VSG (antywłamaniowe), zdobione witrażem, w technologii piaskowania, mrożenia oraz w szkle kolorowym.

Podsumowując nasze drzwi zewnętrzne wykonane są z bardzo wytrzymałym produktem z wieloletnią udzieloną na nie gwarancję. Chętnie podejmiemy się wykonania drzwi według sugestii klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć.

Zapytanie ofertowe

Umów się z nami na spotkanie — dokonamy pomiarów i wycenimy projekt. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Użyj formularza kontaktowego, napisz albo zadzwoń.

img

OFERTA FIRMY

 • Dębowe drzwi
 • Drzwi jednoskrzydłowe
 • Drzwi wewnętrzne
 • Drzwi wewnętrzne wejściowe
 • Drzwi niestandardowe
 • Całościowa obsługa
 • Dojazd do klienta
 • Drzwi z ościeżnicą i listwami
 • Gwarancja i serwis
 • Nowoczesny wygląd
 • Ościeżnice
 • Drzwi na wymiar Gorzów
alt
alt
alt